Dance club Salsa by Norika (klub, Bratislava)

salsa by norika logo

Dance club SALSA by Norika ponúka priaznivcom latino hudby pravidelné kurzy s tímom Salsa by Norika od pondelka do piatku, príležitostné tanečné workshopy, tančiarne po kurzoch, príležitostné párty ako sú napr. naše špeciálne “Tančiarne v pomalom tempe”, ktoré majú už 7-ročnú tradíciu!

Zažite latino atmosféru prostredníctvom stále obľúbenejších tanečných a hudobných štýlov ako je salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, kizomba, semba a mnohých ďalších :-)

Nedávno otvorený tanečný klub patrí jednej z najznámejších tanečných škôl na Slovensku. Nájdete v ňom 2 tanečné parkety, bar a terasu. Sídli v budove hotela Medium, neďaleko križovatky rožňavskej a tomášikovej ulice. Pre hostí je k dispozícií parkovisko.

Klub s dvoma tanečnými parketmi, príručným barom, kaviarňou, malou terasou a reštauráciou nájdete v Ružinove. Je ľahko dostupný MHD a k dispozícii je aj veľké parkovisko priamo pri budove Hotela Medium.

Náš klub bude otvorený denne na kurzy, tančiarne a posedenie po nich s priateľmi pri dobrej kávičke alebo drinku.

Okrem kurzov tu prebiehajú pravidelné tančiarne a párty. Okrem klasických párty sa tu konajú aj tančiarne v pomalom tempe vhodné pre začiatočníkov.

A takto to tu vyzerá:

Kontakt

Salsa by Norika
Dance Club Salsa by Norika
Student House (bývalý hotel Medium)
Tomášikova 746/34
821 01 Bratislava

web: http://www.norika.sk
zoznam kurzov: http://www.norika.sk/sk/kurzy-salsy-v-paroch

email: info@norika.sk
tel.: +421 907 873 217 (prosíme vás využívat v čase: od 9:00 do 18:00 v pracovné dni)

Comments

comments

František
František
Už je to pár rokov, čo tanec vstúpil do môjho života a stal sa jeho nedeliteľnou súčasťou.