Casa del Havana (Bratislava)

V srdci Bratislavy, v Starom meste sa skrývajú mnohé reštaurácie, bary a nočné kluby. Niektoré z nich sú výnimočné svojím štýlom a atmosférou. Medzi také patrí aj Casa del Havana. Návštevníci jej meno často skracujú na Havana. Ak sa nemýlim, funguje už viac ako 10 rokov.

Casa del Havana

Casa del Havana cocktail bar & restaurant ponúka rozmanité množstvo vynikajúcich kubánskych cocktailov a je tým pravým miestom na zábavu pre Vás a Vašich priatelov. Počas celého týždna sa môžete u nás zabaviť a zažit kúsok Kuby až do 3 hodiny rannej.

V piatky a soboty tu bývajú párty, pri ktorých podnik praská vo švíkoch. Chodí sem mnoho turistov aj domácich. Každý utorok a stredu od 22:00 v nej koncertuje Kubánska kapela. Ak si chcete dobra zatancovať v stredu večer, je Havana skvelá voľba.
Casa del Havana

Na párty DJ hrá zväčša latino pop, ktorý prekladá merengue, salsou a bachatou. Priestor na tancovanie nie je príliš veľký a býva tu hlava na hlave.

Ak máte cestu okolo, smelo vojdite :). Posaďte sa na terasu dajte si miešaný drink, či cigaru. Prípadne vstúpte dovnútra a pridajte sa k párty.
Casa del Havana

Kontakt
Casa del Havana
Michalská 26
Bratislava

web: http://www.havanacafe.sk/

email: havanacafe@havanacafe.sk
tel.: +421 (0) 910 797 222

František
František
V tanečnej komunite sa pohybujem od roku 2011. Najskôr mi učarovala salsa, pridala sa bachata a potom som už beznádejne prepadol kizombe.