Čo tak fantasy dress?

fantasy dress

Čo si obliecť na párty? To je otázka, ktoru sa zaoberá mnoho tanečníčiek aj netanečníčiek. Dnes si predstavíme zaujímavé a nápadité šaty „fantasy dress“ a vyberieme k nim vhodné tanečné topánky.

Keďže toho viem viac o topánkach ako o šatách, vyspovedal som pre Vás osôbku najvhodnejšiu, ich návrhárku.

Ivana, fantasy dress je meno vzbudzujúce emócie, ako vzniklo?
Pomenovanie vzniklo z dôvodu, že tieto šaty sú variabilné a dajú sa zaviazať na veľa spôsobov. Majiteľka si môže vymýšľať nové a nové spôsoby nosenia. Sú sú plné fantázie a nápadov. Veľkou výhodou je aj fakt, že sa prisposobia akejkoľvek postave.

To znamená, že existuje jedna veľkosť pre všetkých?
No nie úplne pre všetkých, je tam rozmedzie medzi 34-42 cca. Samozrejeme viem vytvoriť aj vačšie či menšie po dohode.

Čiže nie je problém vymeniť si ich potom s kamarátkou.
Napríklad 🙂 Ale aj keď schudne alebo priberie nejaké to kilečko, stále jej budú dobré. A hlavne to, že sa prispôsobia každej postave znamená, ze budú sediet aj keď ma širšie stehná, bruško, boky… a postave vie prispôsobiť aj spôsob zaviazania, aby schovala prípadne nedostatky a upriamila pozornosť na prednosti 🙂

Rozumiem. Znamená to, že všetky šaty sú rovnaké a odlišujú sa najmä použitou látkou.
Nie, šaty aj látka sú rovnaké, ale žena si vždy môže zvoliť ako si ich oblečie a uviaže. Samozrejme, ak má zákazníčka záujem o kratšiu alebo dlhšiu sukňu, tak sa jej dá vyhovieť 🙂 Existuje aj verzia s obtiahnutou sukňou.

O tento typ šiat je potrebné sa nejak špeciálne starať? Či sú skôr nenáročné na údržbu.
Sú úplne jednoduché na údržbu. Bez problémov ich môžete oprať v pračke. Po opraní ich netreba žehlit, keďže materiál je nekrčivý.

Dnes prezentujeme dve farebné kombinácie šiat a topánok. Existuje nejaké jednoduché pravidlo ako zladiť farbu šiat, tanečných topánok a doplnkov?
Móda nemá pravidlá 🙂 Ale všeobecné platí, že k neutrálnym farbám (ako je biela, čierna, šedá, hnedá) sa hodia všetky ostatné farby… takže týmito kombináciami určite nič nepokazíte.

Odporúčam tiež, ak si nie ste isté nekombinovať viac ako tri farby.

Keďže nehovoríme o klasickom outfite ale o tanečnom, tak určite veľmi pekne vyzerá keď topánky s niečím ladia… ako vidíme napríklad na smaragdovo zelených šatách. Sú k nim zladené zlato-medené tanečné topánky. K tejto kombinácii by si hodili šperky presne v odtieňoch topánok. Úplne by stačili výrazné náušnice alebo naopak jemný náhrdelník.

Treba si dať hlavne pozor aby to ako celok nevyzeralo prehnane t.j. výrazné topánky, výrazné šaty a veľa výrazných šperkov.

Kde si môže baba takéto šaty zadovážiť?
Fungujem formou galérie na FB stránke Ivana Horčíková – Fashion, ktorá slúži zároveň na objednanie si konkrétneho modelu. Ku každej zákazníčke pristupujem osobitne a detailne s ňou prekonzultujem jej predstavy. V súčasnosti sa pracuje aj na webovej stránke 🙂

Ďakujem za rozhovor.
Bolo mi potešením. 🙂

Tanečné topánky z produkcie Horus Italy, model Eva zapožičali: www.latinky.sk
fantasy dress
fantasy dress
fantasy dress

František
František
V tanečnej komunite sa pohybujem od roku 2011. Najskôr mi učarovala salsa, pridala sa bachata a potom som už beznádejne prepadol kizombe.