La Bomba (klub, Bratislava), bývalá La Fiesta

Ak sa vydáte v Bratislave z križovatky Prievozskej a Bajkalskej ulice smerom k Apollo Biznis Centru, po pár krokoch na Vás po ľavej strane zasvieti nápis La Bomba. Legendárny Bratislavský latino klub. V jeho útrobách na Vás čakajú 3 tanečné sály, kaviareň s príjemnou atmosférou, priatelia, zábava a známa rovnomenná tanečná škola La Bomba.

Základným princípom tanečného klubu La Bomba je poskytovanie širokej škály tanečných aktivít, od ukážkových lekcií zdarma, cez pravidelné tanečné kurzy, individuálne lekcie, tančiarne, párty, koncerty až po festivaly s medzinárodnou účasťou.

La Bomba

Zažite atmosféru Kuby a Havany, Angoly či Brazílie prostredníctvom stále obľúbenejších tanečných a hudobných štýlov a latino a afro tancov Južnej Ameriky a Afriky, ako je salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, cumbia, kizomba, semba, zouk, samba, kuduro a mnohých ďalších 🙂

Od pondelka do štvrtku tu každý deň prebiehajú tanečné kurzy. Môžete sa naučiť tancovať kizombu, salsu, bachatu, west coast swing, kuduro a iné. Ak si chcete vylepšiť kondičku, nájdete tu zumbu. Po kurzoch nasleduje vždy tančiareň, kde si môžete precvičiť čo ste sa naučili alebo sa len tak vyblázniť na parkete.

Klub s troma tanečnými parketmi, moderným barom a štýlovou kaviarňou nájdete v širšom centre Bratislavy, v Ružinove. Je ľahko dostupný MHD a k dispozícii je aj veľké parkovisko priamo pred budovou.

La Fiesta
Cez víkendy tu nájdete večerné párty, prípadne víkendové festivaly či iné zaujímavé akcie. Zo známych festivalov, ktoré sa tu konali by som spomenul len na ukážku: Pikante!, Toma-Toma, I love Bachata, FLAC, Afro Bailar a iné. Vystupovali tu hviezdy ako Grupo Extra, Mika Mendes, Gama, Eddu, Sousa Brothers, Neuza, Lazaro de Jesus Hodelin Thomas, Clave Cubana KLC, či IMT Smile .
la_fiesta_3

Takto to tu vyzeralo na Pikante! v roku 2014.

Ak neviete kam si ísť v Bratislave zatancovať, návštevou La Bomby určite neurobíte chybu.

Kontakt
La Bomba
Café & Latin club
Prievozská 18
821 09 Bratislava

web: http://www.labomba.sk

email: info@labomba.sk
tel.: 02 4488 9988

Dnes Vás v klube La Bomba čaká

František
František
V tanečnej komunite sa pohybujem od roku 2011. Najskôr mi učarovala salsa, pridala sa bachata a potom som už beznádejne prepadol kizombe.