Salsa by Norika (škola, Bratislava)

salsa by norika logo

Tanečna škola Salsa by Norika pôsobí v Bratislave. Vyučujú najmä:

Momentálne pôsobí vo svojich priestoroch:

Je veľmi ťažké napísať na pár riadkov všetko podstatné o legende medzi tanečnými školami, o mieste kde zažilo svoju prvú Salsu toľko ľudí. O mieste kde som strávil tak veľa hodín. Skvelá rodinná atmosféra, prepracovaný systém učenia a úrovní, perfektný ľudský prístup. Ak sa ma niekto spýta kam v Bratislave na tanečný kurz, je to vždy moja prvá odpoveď. Odporúčam.

Tanečná škola „Salsa by Norika“ existuje už 17 rokov a v súčastnosti má jej tím inštruktorov už 13 členov + niekoľko ľudí z organizačnej podpory. Dlhoročnými skúsenosťami sme vypracovali systém učenia a postupnosti kurzov tak, aby sa mali možnosť naučiť tancovať ľudia všetkých vekových kategórií a najma bez predchádzajúcich tanečných skúseností.

Okrem lekcií organizuje škola Salsa by Norika aj víkendové minifestivaly ako napríklad Mambo Bratislava Víkend alebo Bachata Bratislava Víkend.
V jej porftfóliu je taktiež skvelý festival Horúce Tatry. Myslím, že netreba predstavovať tento úžasný, nezabudnuteľný, najstarší, najväčší 4 dňový event odohrávajúci sa dva krát do roka v luxusnom hotely Grand v Jasnej, v Nízkych Tatrách.

Salsa by Norika Team

A takto to tu vyzerá:

Kontakt

Salsa by Norika
Dance Club Salsa by Norika
Student House (bývalý hotel Medium)
Tomášikova 746/34
821 01 Bratislava

facebook: Salsa by Norika
web: http://www.norika.sk
rozpis kurzov: http://www.norika.sk/sk/kurzy-salsy-v-paroch

email: info@norika.sk
tel.: +421 907 873 217 (prosíme vás využívat v čase: od 9:00 do 18:00 v pracovné dni)

Ak chcete, môžte si prečítať rozhovor s Norikou Majidi, zakladateľkou školy SbN na sme: Norika Majidi: Salsa je formou psychohygieny

František
František
V tanečnej komunite sa pohybujem od roku 2011. Najskôr mi učarovala salsa, pridala sa bachata a potom som už beznádejne prepadol kizombe.